1. YAZARLAR

  2. Ahmet Şükrü KILIÇ

  3. Süleyman Doğan ve Mustafa Korkmaz şimdi hesap verin!
Ahmet Şükrü KILIÇ

Ahmet Şükrü KILIÇ

Yazarın Tüm Yazıları >

Süleyman Doğan ve Mustafa Korkmaz şimdi hesap verin!

A+A-

Süleyman Doğan’ı hatırlatayım önce. Acil Hastalara Yardım Vakfı’nın Başkanı. Adamda ne ararsanız var. Topladığı paralara makbuz kesmediği gibi, yönetim kurulundaki arkadaşının hanımını ayartan, sonra boşandıran, evlenen bir adam. Sonra o kadını da yüzüstü bırakıp boşayan bildiğiniz ahlak yoksunu biri.

Daha önce bu adamla ilgili bir haber yayınlamıştım. Şimdi Ramazan Ayı yaklaşınca televizyon televizyon dolaşıp, program yapmak istiyor. Her program başı da para vermeye hazır. Bugüne kadar gazete ve televizyonları da verdiği reklam karşılığı susturmuş.

Buradan Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunuyorum. Hesaplar incelemeye alınmalıdır.

Benimle de iki kez telefonla görüştü. Bir sürü maval okudu. Allah rızasını diline dolayacak kadar da pişkin bir üslup taşıyor. Vakfın internet sitesine bakılırsa ya da youtube’den videolar izlenirse “Hızır aleyhisselam”ı bile para toplama işlerine alet edecek kadar dini kullanan bir dil geliştiriyor.

Hanımını boşattığı arkadaşına da silah çekmiş. Olay yargıya taşınmış. Adamın kaç kez evlenip boşandığı bilinmiyor.

Süleyman Doğan’la ilgili yeni bilgiler elime ulaştığında yine paylaşacağım.

Gelelim Mustafa Korkmaz’a. Onunla ilgili de ciddi iddialar var. Konya’nın nabzı sitesinin imtiyaz sahibi. Eline ulaşan bilgi ve belgeleri şantaj olarak kullandığı iddia ediliyor. Benimle de birkaç kez muhatap oldu. Sitede yazdığım yazı ve haberleri işine geldiği gibi sitesine taşıyor. Aynı yazıda Recep Konuk’la ilgili bölümleri çıkarıyor, Hüseyin Üzülmez’le ilgili bölümleri yayınlıyor. Bir çok haberde de adımı kullanarak, site ismi vermeden alıntı yapıyor. Kendisini uyardığım halde, aynı tavrı göstermeye devam ediyor.

Acil Hastalara Yardım Vakfı Başkanı Süleyman Doğan’ın SUNTV Genel Müdürü Yasin Duysak’la bir konuşmasına tanık oldum. Mustafa Korkmaz, Süleyman Doğan’la ilgili yaptığımız haberi de alıntılamıştı. O gün Süleyman Korkmaz’ın kendisine geldiğini benimle görüşmek istediğini söylemişti. Ben de “Görüşecek bir şeyimiz olmadığını, iddialara cevap vermesini” söylemiştim. Aradan bir yıl geçti. Site ihtiyadi tedbir kararıyla kapatıldı, Yasin Duysak’la olan konuşmasına tanıklık etmem kendini yeniden hatırlattı. Konuşmasının ses kaydı da var. Ses kaydı dışında üç tane de şahidim var. Aynen kullandığı ifadeleri aktarıyorum. Süleyman Doğan, “Mustafa Korkmaz’ın kendisine şantaj çektiğini, 20 bin lira para istediğini, vermezse çocuk pornosu montajıyla kendisini rezil edeceğini” söylüyor.

Mustafa Korkmaz’ın Konya Büyükşehir Belediyesi’yle  ve Selçuklu Belediyesi’yle ilgili yaptığı haberlerde de aynı yönteme başvurduğu iddia ediliyor.

Ben sadece İslamî hassasiyetler üzerinden insanların sömürülmesini değil, medyadaki kirlenmişliği de ifşaa edeceğim. Birkaç tane bu site sahibine benzer adam var. Hepsini ifşaa etmek, medya patronlarının kirli tezgahlarını bozmak da boynumun borcu olsun. Birkaç gazete sahibi de aynı şekilde reklam şantajıyla bu işleri yapıyor. Elime belgeler ulaştıkça onları da yayınlayacağım. Konya’nın kirlenmişlerinden kirli para elde eden her kim varsa hepsini kamuoyuna taşıyacağım. Bu en yakın arkadaşım bile olsa andolsun yapacağım bunu!

https://twitter.com/ahmetsukrukilic

https://twitter.com/cafekulis

Önceki ve Sonraki Yazılar