1. YAZARLAR

  2. Ahmet Şükrü KILIÇ

  3. “Nasıl ceza aldırdık” diye "Zafer" naraları atabilirsiniz!
Ahmet Şükrü KILIÇ

Ahmet Şükrü KILIÇ

Yazarın Tüm Yazıları >

“Nasıl ceza aldırdık” diye "Zafer" naraları atabilirsiniz!

A+A-

Bu ülkede ister FETÖ’ye yardım ve yataklıkta bulunun, ister FETÖ’nün kurmaylarından biri olun, paran varsa ya da imtiyaz sahibi güçlerle para ortaklıkların olmuşsa ya bir siyasinin kanatları altında paçayı kurtarırsın ya da yargıyı etkileyen güçlerin beraat kararı verdirtmesiyle keyfine bakarsın.

FETÖ’nün sohbetlerine katılan, dernek ve vakıflarına üye olan, bankasına para yatıran insanlar kamu görevlerinden ihraç edilir, çocuklarını FETÖ okullarında okutanlar cezalandırılır, bu işlerin başını tutan insanlar tarihli duruşmalara bile katılmadan beraat eder.

FETÖ’nün dini duygularını hedef aldığı, ağına düşürdüğü insanlar hâlâ kendilerini bu yapıya çekenlerin ellerini kollarını sallayarak dolaştıklarını, kendilerine cezalar yağdırıldığını görmüyor mu?

Onlara bir şey olmuyor da neden biz cezalandırılıyoruz” sorusunu sormuyor mu?

Kendilerini sohbetlere çağıranların, dernek ve vakıflarına üye yapanların, bankalarına para yatırtmalarını söyleyenlerin yakasından tutmayı akletmiyor mu?

Nasıl sizlere bir şey olmuyor da bizler cezalandırılıyoruz” sorusunu sormuyorlar mı?

FETÖ yapılanmasının kimsesizleri FETÖ’nün kurmayları hakkında ne biliyorsa anlatmalıdır.

Sustukça cezalandırılan kendileri, hayatlarına devam eden onlar oluyor.

Birçok FETÖcü yurtdışına kaçtı, birçok FETÖcü Masak Raporları’nda FETÖ yapılanmasına para aktardığı tespit edildiği halde beraat etti.

Birçok FETÖcü cübbeleriyle FETÖ sanıklarını savunmaya yeltendi, onların çocukları milletvekili oldu, FETÖ’nün okullarında çocuklarını okutanlar işlerinden edildi.

FETÖ’nün üniversitelerinde mütevelli heyeti üyeliği yapanlar milletvekili yapıldı, FETÖ’nün işadamları dernek başkanına belediyeden kiraya yer verenler ödüllendirildi, darbe gecesi milletin sokağa döküldüğü sırada, kendisine gelen telefon talimatıyla evden çıkmayanlara dokunulmadı.

Devedişi FETÖcülere dokunulmuyor, dokunulamıyor, bunun tek sebebi dokundurtmayan güçlerle ticari ya da sır ortaklıklarının bulunmasıdır.

FETÖ’nün firari sanığı Memduh Oğuz’un savcılık tarafından yakalanması talebini reddeden hakim kararını sorguladığımız için 1 yıl 2 ay hapis cezası aldık; bize deniliyor ki, sesini keseceksin, yargı kararlarını sorgulamayacaksın, değilse hapsi boylarsın!

Devletin en büyük kurumlarının başında bulunan bir bürokratın KHK ile kapatılan kulüplere para aktardığını, federasyonlarda bulunan FETÖcülerin yargılandığını yazıyoruz, yine cezalandırılan biz oluyoruz.

Devletin kurumlarından vergi kaçıran FETÖcüleri yazıyoruz, cezalandırılan biz oluyoruz.

Biz FETÖ’yle mücadeleyi inancımız, devletimiz, milletimiz için yapıyoruz, FETÖ’yle mücadele siyasi bir mücadele değildir.

Bizim hapse girmemiz ancak “Allah’ım dışarıda olamadığımız için yazıp çizemiyoruz, FETÖ’yle mücadele etmemizin önüne geçildi” niyazında Allah’a sığınmak olabilir.

Sizler her kazanımınızı zafer ilan edebilirsiniz, “Nasıl ceza aldırdık” diye havalar da atabilirsiniz, bizim kazanımlarımız “Ey iman edenler! Sizi elem dolu bir azaptan kurtaracak bir ticaret göstereyim mi size?” ayetinde gizlidir!

Biz hesaba çekileceğimizin korkusuyla hesapsız iş yapanları sorguluyoruz, siz hesapsız işler yapmaktan nasıl korkmuyorsunuz?

Önceki ve Sonraki Yazılar