1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. MİMER ÇALIŞMALARI KAPSAMINDA ARŞİV DE TUTULACAK
MİMER ÇALIŞMALARI KAPSAMINDA ARŞİV DE TUTULACAK

MİMER ÇALIŞMALARI KAPSAMINDA ARŞİV DE TUTULACAK

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Melikgazi İletişim Merkezi (MİMER)'nde seminer ve eğitimler dışında arşiv çalışmalarına da başlanacağını...

A+A-

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Melikgazi İletişim Merkezi (MİMER)'nde seminer ve eğitimler dışında arşiv çalışmalarına da başlanacağını söyledi.

Melikgazi İletişim Merkezinde çalışanlara yönelik Belediye birim sorumlularınca birimlerin işleyişi, çalışma metotları, görev yetki ve sorumlulukları, birimin yönetimsel yapısı hakkında bilgiler verildiğini belirten Başkan Büyükkılıç, "Çalışanlarımız sürekli eğitim içerisindedirler. Donanımlı, bilgili ve bilinçli bir belediye çalışanı ile hizmet etkinliğimiz daha verimli ve güçlü olmaktadır. Örnek ve referans belediye olmamızın temelinde çalışanlara verdiğimiz değerin bir sonucudur. Belediye üst yöneticileri MİMER çalışanlarına hizmetin daha etkin, verimli ve zamanında yapılabilmesi için birimleri hakkında bilgilendirme toplantıları yapmaktadır. Bu çalışma ile MİMER belediyemizin artık genel arşiv, genel istatistik merkezi, genel performans ölçüm merkezi gibi yeni misyonlar yüklenmiştir" dedi.

Melikgazi Belediyesinde tüm iş ve işlemlerin bilgisayar ile yapıldığını büro çalışanların tamamında bilgisayar kullanımı bulunduğunu ifade eden Büyükkılıç, Melikgazi İletişim Merkezi'nin adeta çözümün adresi, iş ve işlemlerin genel koordinatörü ve vatandaşların dinlenerek işlerini takip ettikleri yer olduğunu sözlerine ekledi.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.