1. YAZARLAR

  2. Ahmet Şükrü KILIÇ

  3. Kontrollü FETÖ mücadelesi!
Ahmet Şükrü KILIÇ

Ahmet Şükrü KILIÇ

Yazarın Tüm Yazıları >

Kontrollü FETÖ mücadelesi!

A+A-

Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a.v) tarafından öldürülmesi emredilen Abdullah bin Sa'd'ın affedilmesini isteyen Hz. Osman'ın tavrı, İslam tarihinde yine bizlere ibretlik bir mesaj olarak Peygamber Efendimiz tarafından öğretilmiştir.

FETÖ meselesinde akraba, ticari ortaklık, siyasi sır kardeşlikleri bizlere büyük bedeller ödetecektir.

FETÖ'nün cezalandırılmasının önüne hiçbir hukuk geçemez!

FETÖ'yle mücadele edebilecek tek siyasi parti AK Parti'dir.

AK Parti'nin FETÖ bulaşığından temizlenmesi için bugün tavır geliştiremezsek, yarın emsal teşkil edecek olan kurtarılma sayıları daha da artacaktır.

FETÖ sürecinde kimsesizlerin kimsesi değil, imtiyaz sahiplerinin kimsesi olunmaktadır.

Allah FETÖ'nün belasını adaletsiz oldukları için verdi.

Adaleti; varlıklıları, sır ortaklarını, geçmiş hatırı olanları korumak ve kurtarmak için kullandığımızda, mazlumla Allah arasından kalkan perde bir anda yerle yeksan eder her birimizi!

FETÖ'nün siyasi ayağı araştırılmalıdır.

Bunu hiçbir siyasi güç engelleyemez.

FETÖ'nün siyasi bulaşıklarını meclise taşıyanlar da engelleyemez.

Konya'da FETÖ'nün siyasi imamı olan Abidin Gürsoy'a "Senin karşında diz kıran siyasiler kimdi" sorusunun yöneltilememe nedeni anlaşılmıştır!

FETÖ mücadelesinde; ticari, siyasi, sır ortaklıklarından daha çok evlilik ortaklıkları tıkanmalara neden olmaktadır.

Kontrollü darbe girişimi olduğuna hiçbir zaman inanmadım ama gelinen noktada kontrollü FETÖ mücadelesi olduğuna inanıyorum.

MASAK Raporları'nda FETÖ sanıklarından bazılarının hazineden milyon m2'leri bulan arsa aldıkları tespiti var. Bu arazileri alan sanıkların arsa alacak düzeyde gelirlerinin olmadığı da tespit edilmiş. Bu adamların mallarına el konulmadığı gibi savcılık makamı tarafından beraatları isteniyor!

FETÖ'den ihraç edilen rektörlerin yönettiği üniversite bütçelerinden FETÖ'ye aktarılan paraların hesabı yapılmış değil. İhraç kararları kadar FETÖ'ye aktarılan paraların da peşine düşülmelidir!

FETÖ'ye en büyük himmeti, FETÖcü bürokratlar devlet kasasından aktarmıştır. Onlar hâlâ görevlerinin başındadır!

FETÖ mücadelesinde tepeye dokunulmadığı sürece, aşağıdakilere en yüksek cezaları vermenin bir anlamı olmayacaktır.

FETÖ kurmayı olan hainlerin tutuklu yargılanmalarını adli kontrol şartıyla tahliyeye dönüştüren, en tepedeki aşağılık insanların yurtdışına kaçmasına zemin hazırlayan, Adil Öksüz’ü bile göz göre göre kaçıran bir kuşatmadan kutulamadığımız sürece; hiçbir belgeye ulaşmadan tutuklanması talebiyle sevkedenler kahramanlaştırıldıkları gibi, eldeki paraları dolara çevirin tavsiyesinde bulunmaya da devam edecektir!

Önceki ve Sonraki Yazılar