1. YAZARLAR

  2. Ahmet Şükrü KILIÇ

  3. Kim vekil olursa siyaseti dizayn edenlerin devrelerini yakabilir?
Ahmet Şükrü KILIÇ

Ahmet Şükrü KILIÇ

Yazarın Tüm Yazıları >

Kim vekil olursa siyaseti dizayn edenlerin devrelerini yakabilir?

A+A-

Bir toplum tahayyülünü ve şaşkınlığını kaybetmişse her şey bitmiştir” diyemeyiz. Gecemizi gündüzümüzü katmalıyız, daha çok çalışmalıyız. Söz birlikteliğinden, yürek birlikteliğine geçiş arasındaki perdenin kalkması bir tefekkür anı kadar yakındır.

Ne hayaller kuruluyordur şimdi. Olanları gördükleri halde hayallerinde büyütür yine de insan kendini. Bunca zaman sadece büyük meseleleri çözerek her şeyi küçültebildiği gibi kendini de küçültebilseydi insan kardeşlerimiz. Anlatımlarımızda devlet başkanlığı hiç aklımıza düşmeyen bir Peygamber hayatına talip olabilseydik keşke!

Kılıçdaroğlu ve İnce

Kemal Kılıçdaroğlu 15 milletvekilini kuzu kuzu gönderir, bizim teşkilatlarımız kendilerine dayatılan listeye isyan eder, gereğini de yapar. Hiç vakit kaybetmeden İl Başkanlığının ve Genel Merkezin isim dayatması yapan kişileri azletmesini bekliyoruz, uyarıyla geçiştirilecek bir ceza olamaz.

Lafın bile Hırsızı!

Hayyam'ın "Şarap günahtır, diğer günahlar da sarhoş etseydi ayık insan kalmazdı" sözünü dahi kendine mal eden bir maldan Cumhurbaşkanı adayı olmaz. Çok mu zor Hayyam'ın ya da Mevlana'nın dediği gibi cümle kurmak!

Devlet Bahçeli’nin onurlu duruşu

Bir tarafta devletimizin istikbali için kendi tabanının erimesine dahi göz yuman Devlet Bahçeli, diğer tarafta kendi ikballeri için olmadık insanlarla safları sıklaştıran zavallılar var!

Devlet Bahçeli'yi 7 Haziran'dan buyana devlet adamlığı kimliğini koruyan duyarlığından ve dirayetinden dolayı selamlıyoruz!
Cumhur ittifakımız; menfaatlerin bir araya getirdiği bir ittifak değil, devletimizin ve milletimizin ilelebet bekası için bilinçlice bir araya geliş ittifakıdır!

Halk cephesine karşı halt cephesi 
Millet cephesine karşı zillet cephesi

AK Parti, Milliyetçi Hareket Partisi ve Büyük Birlik Partisi'nin Cumhur ittifakı Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ı ilk turda BAŞKAN seçtirecektir inşaallah.

Esas mesele listelerin düzgün olmasıdır. Onursuzlara oy verme onursuzluğunu kendimize yaşatmamak için şimdi ulaşmalıyız ulaşmamız gereken yerlere. Kimin neye vesile olacağını kimse bilemez!

FETÖ Davaları’nı bizden başka takip eden yok

Sosyal medya, dostu da düşmanı da bir anda yanında bitirebilen korkunç bir iletişim aracı aynı zamanda. 10 Mayıs’ta FETÖcü Hukuk Fakültesi akademisyenlerin yargılandığı duruşma sonrası, adliyeden paylaştığım resim, hiç mübalağası yok, 5 dakika sonra 2 arkadaşı karşıma dikti. Ellerinde çay, "Yalnız değilsin vekilim" diye takıldılar. Meram Belediye Başkanı Fatma Toru'nun işten çıkardığı 26 kişiden 2'siymiş. Aynı gün onların da davaları varmış. Hikayesini yazacağım inşaallah.

Soru çok basit!

Biz kimsenin adamı olmadık, Cumhurbaşkanımız Erdoğan bizim adamımız olduğu için yanında yer aldık!

Erdem, İrade, Cesaret yoksa çıkma millet karşısına!

Önden gidenler, önde gelenlere bu milletin hakkını gasbettirmeyecek!

Konya'da kim milletvekili olursa; siyaseti aldıkları sıfat gücüyle dizayn edenlerin devrelerini kim yakabilir?

Önceki ve Sonraki Yazılar