1. HABERLER

  2. MEDYA

  3. HTC'den kumandalı telefon
HTC'den kumandalı telefon

HTC'den kumandalı telefon

HTC, tablet telefon melezi One Max’ı pazara çıkardı.

A+A-

HTC, ami­ral ge­mi­si One ile el­de et­ti­ği ba­şa­rı­la­rın ar­dın­dan ye­ni adı­mı­nı tab­let te­le­fon me­le­zi phab­let ala­nın­da One Max ile at­tı. Ci­haz, bü­yük­lü­ğü ara­dan çı­kar­mak için kü­çük bir ku­man­da ile bir­lik­te su­nu­lu­yor. 143 gram olan One'a kı­yas­la ağır­lı­ğı 217 gram olan ve 164.5x82.5x10.29 mi­li­met­re öl­çü­le­rin­de­ki me­lez ci­haz, ku­man­da ile ta­ma­men yö­ne­ti­le­bi­li­yor.

PARMAK İZİ TARAMASI DA VAR

Cihaz ayrıca iPhone 5S'in ardından parmak izi taraması bulunan ikinci cihaz olarak da öne çıkıyor. Tarayıcı, üç farklı parmak izini kaydedebiliyor. Herhangi üç parmağınızı, telefonu üç farklı kısa yolla açmak için kullanabiliyorsunuz.

SES ALANINDA LİDER OLDU

Ci­haz, 5.9 inç, 1920x1080 çö­zü­nür­lük­te ek­ra­na sa­hip. Ay­dın­lık ve ışı­ma mik­ta­rı­nı be­lir­le­yen lux de­re­ce­si 451 olan te­le­fon, son de­re­ce can­lı renk­ler ve par­lak bir gö­rün­tü su­nu­yor. Ol­duk­ça yük­sek ses çı­kı­şı olan One Max, Be­ats ku­lak­lık­la­rıy­la en et­ki­li te­le­fon ola­rak dik­kat çe­ki­yor.

 


393 SAAT BEKLEME SÜRESİ

3300 mAh gücünde bataryaya sahip olan One Max'ın normal kullanımda konuşma süresi 28 saat, bekleme süresi ise 393 saat.

SARSILMA ÖNLEYİCİ SİSTEM

1080p video kayıt özelliği bulunan One Max, gece modu, HDR (yüksek dinamik aralık) ve anti-shake (sarsılmaları önleyici) modlara sahip.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.