1. YAZARLAR

  2. Doğan HİSAR

  3. FETÖ’nün başı Konya'daki siyasi FETÖcüler kim!
Doğan HİSAR

Doğan HİSAR

Yazarın Tüm Yazıları >

FETÖ’nün başı Konya'daki siyasi FETÖcüler kim!

A+A-

Haraca bağladıkları adamları helvadan put yapan, acıktıklarında da o putları yiyen puşt bunlar.

Yemekle doymayan çakal sürüsünün, kurt taklidi yaparak adını uludukları ne kadar insan varsa şüpheyle bakarım.

Tecrübeden bahsettikleri kendi tecrübeleridir, bir daha böyle bir sığır nereden düşer ellerine de sağabilirler!

Halkın içine salınan şebeklerin delik deşik olmuş burunlarına bir halka da kendileri geçirmişse, herkes onlarla gül gibi geçinmelidir.

Yeri gelir vaazcı kesilirler, yeri gelir dilenci, yeri gelir şantajcı, yeri gelir tetikçi, yeri gelir mezarcı, yeri gelir cinci, yeri gelir tellal, yeri gelir ayakçı, yeri gelir emlakçı, yeri gelir muttaki, yeri gelir İblis kesilirler...

Yeter ki, halktan topladıkları altınlarla yaptıkları buzağının kıçından çıkan ıslık sesini evlere, dairelere, kurumlara, türbelere ulaştırabilsinler!

Musa’yı bekleyen de olurlar, Harun’a isyan eden de!

Güç kimdeyse eteklerine sarılmak en büyük ibadetleridir, güçsüze, korkağa, kendileri gibi hırsıza ve hayduda mihrap olmaktan, boyun eğdirmekten de çekinmezler.

FETÖ’nün siyaset imamlarına dokunulmadığı sürece, o imamlar firari de olsa, ranzalarda gün de saysa, rahleyi tedrisinden geçirdikleri siyasilere, “Gününüzü gösteririm, buyruğuma buyurun karşılığını vermeye devam edeceksiniz” mesajlarını da gönderecektir.

Bir siyasetçi, bir medya patronu, bir birlik başkanı, bir oda başkanı, bir sivil toplum örgütü başkanı, “FETÖ’nün dokunmadığı adam mı kalmış, hepsini cezalandırmaya kalksak adam kalmaz” diyebiliyorsa, anlayın ki, kendisine dokunulmasını istemediği için yelpazeyi o kadar geniş tutuyordur.

Kimse “FETÖ’yle irtibatı olan insanların hepsinin kökü kazınsın demiyor, bunlarla iş tutanlar cezalandırılmalı, makamlardan uzaklaştırılmalı” diyoruz.

Çocuğunu FETÖ’nün okuluna gönderen insan memurluktan ihraç ediliyor.

FETÖ üniversitesi olduğu gerekçesiyle üniversitesine el konulan adam beraat ediyor.

Bunlara dokunulursa birlikte iş tutacakları adam kalmaz tabii ki!

Devletin bütün kurumlarından FETÖcüler temizlense dahi, her siyasi partide olduğunu bildiğimiz FETÖcü siyasiler o kurumlara referanslarıyla yine kendi adamlarını yerleştirecektir.

FETÖ’nün başı siyasi FETÖcülerdir!

Önceki ve Sonraki Yazılar