1. YAZARLAR

  2. Ahmet Şükrü KILIÇ

  3. Erdoğan aç kurt olsa iki koyun yer, aç çakallar hepimizi yiyecek!
Ahmet Şükrü KILIÇ

Ahmet Şükrü KILIÇ

Yazarın Tüm Yazıları >

Erdoğan aç kurt olsa iki koyun yer, aç çakallar hepimizi yiyecek!

A+A-

Bu ülkenin Başbakanı’na iftira atan, komplo düzenleyen, kaset pazarlayan alçaklar şunu çok iyi bilsinler ki; paralel yapının başındaki adamın arkasına geçmiş bir Başbakan görüntüsü bile yayınlasalar bu millet onlara inanmayacak!

Bunların yaptıklarını, neler yapabileceklerini, nasıl insanların şahsiyetleriyle oynayabileceklerini insan bilmese, görmese cinnet de geçirir, cinayet de işler!

Facebook'ta Turgay Güler'in bir paylaşımı vardı; “Başka ülkede fakirler ayaklanır, Türkiye'de  zenginler ayaklanıyor.” Bu ifade neyin ne olduğunu anlatmaya yetiyor. Türkiye’de AK Parti Hükümeti'nden zenginler rahatsız, emperyalist ülkeler rahatsız, halk her fırsatta memnuniyetini dile getiriyor.

Yeğenim Aziz Furkan Karakuş, bir sosyalist tanıdığının tespitini aktardı: “Tayyip Erdoğan aç kurt olsa en fazla iki koyun yer, Başbakan Erdoğan’ın karşısında yer alanların hepsi aç çakal, bunlar hepimizi yiyecek” demiş.

Bugüne kadar gelen hükümetler hep inançlı kesim üzerinde baskı yaptı, her kurumdan inançlı insanlar idarecilik görevlerinden uzaklaştırıldı, binlerce insanın da memuriyet görevlerine son verildi. İlk kez bir hükümet bir camiaya kucak açtı, hayallerinde dahi göremeyecekleri idarecilik görevlerine atadı. Yıllarca kendilerini adam yerine koymayan, dışlayan, takibe alan siyasi yapılara karşı en küçük hesaplaşmaya girmeyen adamlar, bir anda kendilerini devletin en üst düzeyinde görevlendiren siyasi harekete karşı savaş açtı. Daha on yıl öncesine kadar kimsenin ağzına almadığı, aldığında da nefretlerini kustukları adam bu süreçte meşrulaştı ve iyice meşhurlaştı.

Devlet imkanlarını kullanarak görüntü ve ses kaydı depolayan paralel yapının insanlıktan nasipsiz aşağılık adamları, İsrail’de yetiştirdikleri montaj ustalarının marifetiyle görüntüler birleştirerek, sesleri kopyala, kes, yapıştır uyarlamasıyla servis ediyor.

Bütün siyasi partilerin genel başkanları, milletvekilleri, belediye başkanları, il başkanları, sanatçılar, yazarlar neredeyse hepsi şantaj korkusu yaşıyor, isyanları varsa da boğazlarında düğümlü kalıyor. Bir insan kendinden emin olabilir; bu haysiyetsiz insanlar hedefe koydukları insanları eşleriyle, kızlarıyla, oğullarıyla da tehdit edebilir. İnsanların yatak odalarına kadar kamera yerleştiren insanlardan her şey beklenir. Bugüne kadar kaç kişiyi tehdit ettiler, tek bir tehditleriyle kaç insanı esir aldılar, kaç kirli oyunda kullanarak tamamen insanları kendilerine bağlı bir köle kıldılar bunun çetelesini çıkarmamız mümkün gözükmüyor.

İmam Hatip Orta Okul ikinci sınıf öğrenci oğlum Muhammed Emin, akşam yemeğinde öfkemi dindiren öyle ferasetli bir laf etti ki; “Baba sen niye bu kadar kızıyorsun, ne yaparlarsa yapsınlar, herkes her şeyin farkında, bunlara kimse inanmaz” dedi.

Oniki yaşındaki bir çocuğun gördüğünü, aklettiğini, herkes görüyor aslında. Daha çarpıcı tespiti büyük oğlum Şükrü Nuh yaptı: “Açıkça söyleyemiyorlar, bunlar din düşmanı

Milletini, vatanını seven, kendine birazcık saygısı olan insan, bu seçimlerde hangi siyasi görüşten olursa olsun, AK Parti’ye oy vermelidir!

Ben de birazcık hatırım olan insanlardan AK Parti'ye oy vermelerini istiyorum. Bu seçim Türkiye'nin istiklalini seçişinin tercihi olacaktır!

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın, Cuma Günü Konya’da düzenleyeceği mitinge ailecek katılacağız. AK Parti Mitingi’nde karşılaşmamız umuduyla…

https://twitter.com/ahmetsukrukilic

https://twitter.com/cafekulis

Önceki ve Sonraki Yazılar