1. YAZARLAR

  2. Ahmet Şükrü KILIÇ

  3. Çok yüzlü emperyalistlere karşı tek yüzü olan Türkiye!
Ahmet Şükrü KILIÇ

Ahmet Şükrü KILIÇ

Yazarın Tüm Yazıları >

Çok yüzlü emperyalistlere karşı tek yüzü olan Türkiye!

A+A-

Türkiye’nin başına terör belasını salan bütün komşu ülkeler terörün esiri olmuştur, o ülkeleri kurtarmak da Türkiye'ye kalmıştır.

Aynı şekilde teröristleri etrafımızda besleyen, onlara katliam emirleri veren emperyalist ülkeler de terörden nasibini alacaktır.

Türkiye terörist gruplara karşı verdiği mücadelede, hiçbir zaman ülkemize saldıran emperyalist ülkeler içinde de komşu ülkeler içinde de terör grupları oluşturmamış, onların kanlı eylemlerine kansızlık yapacak şekilde cevap vermemiştir.

Amerika terör eylemlerinin içinde olduğu halde, terörü lanetleyecek kadar iki yüzlü, yaptıklarının ardında duramayacak kadar alçak bir devlettir. Onların kuklası olan, şerefsizler de patronları gibi darbe girişimlerini inkar edecek kadar iki yüzlüdür.

DAEŞ’e Türkiye’nin destek verdiği algısını oluşturamayan emperyalist ülkeler, Türkiye DAEŞ’e vurdukça köpeklerini üzerimize salmaktadır.

İngiltere’si de aynıdır, Almanya’sı da aynıdır, bütün Batı Ülkeleri iki yüzlü şer odaklarıdır. Hiçbir zaman devlet olarak karşımıza çıkacak yüzleri de güçleri de yoktur.

Türkiye Cumhuriyeti Devleti, devlet olmanın gereği neyse hep öyle davranmış, kendi içindeki derin devleti, paralel devlet yapılanmalarını temizlediği gibi onları kukla olarak her türlü eylemde oynatan terörist devletleri de karşısına almıştır.

Devletimiz eli silahlı 10.000 (10 Bin) terörist öldürdü, bunların gücü ancak masum insanlara yeter.

Terörün kökü kuruyana kadar devam edecek bu mücadele.

Teröristlere yardım ve yataklıkta bulunanların Allah belasını versin, bu bela bizlerin eliyle olmalıdır demediğimiz sürece terör cesaret bulacağı mekanlarda boy göstermeye devam edecektir.

Devlet kurumlarımızda üst düzey terörist bürokratların bulunduğunu söylüyoruz, bazı haysiyetsizler onları hâlâ koruma, savunma işbirliği içine giriyor.

FETÖ, PKK, DAEŞ gibi terörist örgütlerin bağlı olduğu terörist devlet bellidir; Amerika'dır.

Türkiye terörist gruplara karşı ilk kez bu kadar kararlı bir tavır sergilemektedir.

İçimizdeki hainleri temizleyeceğiz, bulunduğumuz mekanlarda devleti suçlayan terör eylemlerini hangi bahaneyle olursa olsun haklı çıkaran şerefsizlere karşı hepimizin tavır koyma, ağızlarının payını verme sorumluğu vardır.

Bu tür mahlukların niyeti durum analizi yapmak değildir, şahıslar üzerinden geliştirilen düşmanlıklar devlet düşmanlığının üzerini örtme niyeti taşımaktadır.

Değilse devletimiz için bin Tayyip feda olsun.

Zaten devletimiz ve milletimiz için kendi canını feda etmeye hazır bir lider olduğu için dört bir taraftan saldırıyorlar.

Türkiye bu savaşı her merhalesinde kazandı, bundan sonra da lideri ve milletiyle birlikte bağımsızlık mücadelemiz nihai sonuç aldıracaktır.

Türkiye bir Dünya Devleti'dir, bunu bütün emperyalist ülkeler gördü, bir görmeyen içimizdeki münafıklardır, ideolojik akıl tutulması yaşayan emperyalistlerin uşaklarıdır, vatan hainleridir!

Terör saldırısı yapılan mekanlar duygularımıza, öfkelerimize asla mesafe koyamaz. Cami cemaatine yapılan saldırı da eğlence merkezlerine yapılan saldırı da aynıdır; terör Türkiye'ye yapılan saldırıdır. Başımız sağolsun.

Önceki ve Sonraki Yazılar