1. YAZARLAR

  2. Ahmet Şükrü KILIÇ

  3. Bu ülke o kadar özgür ki; terör partisi ve milletvekilleri var!
Ahmet Şükrü KILIÇ

Ahmet Şükrü KILIÇ

Yazarın Tüm Yazıları >

Bu ülke o kadar özgür ki; terör partisi ve milletvekilleri var!

A+A-

Kadınların arkasına saklanacak kadar şerefsiz, çocukları kendilerine siper edinecek kadar haysiyetsiz katiller...

Bir de bunların aydın borazanları var, katliamlar devam etsin, teröristler sağ kalsın diye barış çığırtkanlığı yapanlar...

Hendekler kazılarak binlerce insan kadın, çocuk, yaşlı, genç, bütün bir aile esir alınıyor, devletten fidye isteyen bir mafya var, bu geri zekalı aydın bozuntuları hala devleti suçluyor.

PKK'lı akademisyenler bir bildiri yayınlıyor, milliyetçi, muhafazakar, vatansever akademisyenlerin karşı bildiri imzası sayı olarak onlara denk bile değil.

Benim anlamadığım hep ilk hamle terör yandaşlarından mı gelecek de cevap verilecek.

Niye bu zamana kadar metinden ibaret bir bildiri bile yayınlanabilmiş değil.

Kusura bakmayın da terör yandaşları bir şeyleri göze alıyorlar, eski Türkiye'de de değiliz, başörtüsüne özgürlük imza kampanyası birilerini YÖK Başkan Vekilliğine kadar taşımıştı, seversiniz de ek göstergeli kadroları, niye susuyorsunuz arkadaş!

Bu nasıl bir akıl tutulmasıdır, üniversitenin tek bir fakültesi işgal edilse, ecel teri dökenler koskoca mahalleler işgal ediyor, binlerce ev işgal altında kalıyor, utanmadan, arlanmadan devletin müdahalesini katliam olarak adlandırıyor.

İşgalci de PKK, katliamı yapan da PKK, görmediklerinden değil bu karanlık yüzlerin, devlete operasyon yapmayın demeyi iş zannediyorlar, PKK'ya halkın üzerinden silahlarını çek demeye gelince, hiç birinin gıkı çıkmıyor.

Bu ülke insanını bir arada tutacak tek maya İslamdır, bu savaş Müslümanlarla kafirlerin savaşıdır, lafı eğip bükmeye hiç gerek yok.

Sosyalist görüntü altındaki PKK da, İslam maskesi altına sığınan IŞİD de aynı merkezin kudurmuş köpekleridir!

PKK, mafya devletlerin tetikçiliğini yapan bir örgüttür.

Seçimle kazanılan belediyeleri yönetme acziyetinde olan HDP'nin isteği de özsoygundan başka bir şey de değildir.

 İnsan, silah, uyuşturucu ve her türlü kaçakçılığın merkezi olan PKK'nın hisse ortakları hep birlikte kazdıkları hendeğe gömülecektir.

Dünyanın hiçbir ülkesinde devlete karşı silahlı eylemler yapan bir örgütü o devletin hiçbir insanı açıktan savunamaz.

Türkiye’de eli kanlı terör örgütü PKK’nın kurdurduğu bir parti T.B.M.M.’de yer alıyor, teröristlerin bile partisi var bu ülkede, daha ne özgürlüğünden bahsediliyor!

Önceki ve Sonraki Yazılar