1. YAZARLAR

  2. Doğan HİSAR

  3. Başbakanlıktan azledilen adama bile Konya sahip çıkmadı!
Doğan HİSAR

Doğan HİSAR

Yazarın Tüm Yazıları >

Başbakanlıktan azledilen adama bile Konya sahip çıkmadı!

A+A-

FETÖ mücadelesi ima’larla, fakat’larla, sonrasında yerlerine gelecek insanlar da hesaba katılmalıdır’larla verilemez.

Bir Müslüman, bir vatansever, bir ülke sevdalısı insan, yarınlarını düşünerek bir hesap yapmaz, yarına çıkacak mıyım hesabını yapabilir ancak!

Konya özelinde konuşmamız gerekiyorsa, bu şehirde FETÖcülerden daha çok kendini konuşturan insanlar var.

Yaptıklarıyla kendilerini konuşturan insanlar değil hiçbiri de, yapamadıklarını kapatmak için konuşuyorlar!

Hepimizi yaşadığımız dünyada bazı sıkıntılardan kurtaran tanıdıklarımız olmuştur, dünyada geçici sıkıntılardan bizleri kurtaran insanların ülke ve millet meselelerinde yanlışlarını kurtarmaya kalkışmak hem dünyamızı hem de ahiretimizi karartır!

Çiftçinin malı gasbedilirken sesleri çıkmaz!

Milletin parasıyla kurulan medya kuruluşu zimmete geçirilirken sesleri çıkmaz!

FETÖcü adam BARO Başkanı seçilirken bir de adamın listesine parti yönetiminde olanları yazdırırlar, bunlar Konya'yı değil hakkında FETÖ sanıklarının itiraflarında adı geçen FETÖ şüphelisi yönetim kurulu üyelerini korurlar!

Fevzi Kayacan’ın BARO Başkanı seçildiği dönemde Konya milletvekili olan avukatlar, bugün Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanlığı görevinde bulunuyorlar.

FETÖ'nün firari sanığı Sami Karahan'ın yakın arkadaşı, ticari ortağı olan şahıs da Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanlarından biri!

Fevzi Kayacan’a açıkça destek veren HUDER Başkanı, FETÖ’nün karar merciinde toplantılara katıldığını itiraf eden adam, bugün FETÖ Davası’nın müştekileri arasında yer alıyor.

Bizler bu sorgulamayı yapmadan, kimlerin adli kontrol şartıyla serbest bırakıldığını tartışıyoruz.

Konya Valisi’ne ayar vermeye kalkan medya kuruluşu yönetim kurulu başkanı, FETÖ Davası’nın müştekilerinden biri olduğu halde canlı yayın aracını FETÖ Davaları duruşmalarına göndermediği gibi, kendisi de davaları takip etmiyor.

FETÖ’nün firari sanığı Memduh Oğuz’un kamu kurumlarında ve özel sektörde takip ettiği işleri kendi takiplerine dönüştürme hırsını, FETÖ Davaları’nda göstermeyen insanların ByLock haberlerini neden görmezden geldiğini de kamuoyunun takdirine sunuyoruz.

Ahmet Şan, Ahmet Baydar hakkında bir açıklama yapmalarını beklemiyoruz, FETÖcülerin üzerinden bulaştıkları ellerini çeksinler!

Başbakanlık görevinden azledilen adama bile Konya sahip çıkmadı.

ByLockçulara zaten sahip çıkmaz.

Konyalıların hisleri güçlüdür.

Konyalılar olanı biteni görmekle yetinmez, her şeyi anlar!

Milletin emanetini imtiyazlı halde kendi zimmetine geçiren insanları milletvekili yapanlar, birazcık onurları varsa utansınlar!

Bütün sıfatlarınızı biraraya getirseniz de kendi çaldıklarınızla ancak kendiniz oynarsınız.

Nasıl da bir kaşık suda birbirlerini boğacak olan insanlar aynı sloganı üretiyorlar!

Önceki ve Sonraki Yazılar