1. YAZARLAR

  2. Ahmet Şükrü KILIÇ

  3. Anadolu kısrağı binicisini buldu!
Ahmet Şükrü KILIÇ

Ahmet Şükrü KILIÇ

Yazarın Tüm Yazıları >

Anadolu kısrağı binicisini buldu!

A+A-

anadolukisragi-cumhurbaskanierdogan.jpg

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Başbakanlığı döneminde Bayrampaşa Şehir Parkı’nın açılışında bindiği attan 30.07.2003 tarihinde düşmüştü. O gün huysuz olduğu her halinden belli olan ata Erdoğan gurur mu yaptı bindi, yoksa birileri ısrar mı etti de bindi bilmiyoruz. O kadar korumanın daha ata binmeden zor zaptettiği atın bir ön hazırlığı olabileceği de hiç düşünülmedi.

Muhalefet her zamanki gibi o görüntüler üzerinden binlerce sevinç çığlığı attı, ata binen siyasilerin paylaşımlarıyla kıyaslandı.

Erdoğan bu ülkede kendi atını kendi üretti, kendi yerli silahlarımız ve yerli insansız hava araçlarımızla hem iç düşmanların kökünü temizledi hem de dış düşmanlara karşı atını şaha kaldırdı.

Anadolu kısrağı nihayet binicisini buldu.

2002 Kasım’ından buyana onlarca darbe, onlarca suikast girişimine rağmen atını hedefe dörtnala süren bir lider var.

Afrin operasyonu üzerinden siyasi gevezelik yapan siyasetçi ve aynı kafadan müptezeller, terörün insan ayrımı yapmadığını bilmediğinden değil, operasyon kararlılığı gösteren siyasi iradeye ve Türk Silahlı Kuvvetlerimize şükranlarımızı sunuyoruz, Allah yardımcıları olsun, ordumuzu muzaffer eylesin.

Savaş karşıtlarının en büyük özelliği kendi devletlerine savaş açmaktır. Bunlar gerçekten bildiğin şerefsiz! Nasıl bu kadar haysiyetsizleşebilir insan? Terör grupları güvenlik güçlerimize vurdukça barış naraları atanların da kökünü kazıyacağız. Bu millet 15 Temmuz'da üzerine düşen görevi canlarıyla ödedi, onlar canlı bomba olur, bizler canlı kalkan...

Beyinleri yıkanan, emperyalist ülkelerin Cennet vadiyle insanların arasına sürülen sürülerin karşısında, bilerek, isteyerek zihinleri-beyinleri berrak bir bilinçle şehadete koşan halkın karşısında kimse duramaz. Bu millet kimseden emir almadan kendi ölümüne emir veren bir iradeye sahiptir. Vatan, bayrak ve devlet bizlerin kutsalıdır. Bu milletin çocukları terör gruplarıyla savaşmaktadır. Mehmetçik üzerinde askeri üniforma giyen bir Türk halkıdır.

Sınırlarımız içindeki teröristleri kurumlarımızdan, belediyelerimizden, yargıdan, emniyetten, askeriyeden, bir kısmını da meclisimizden temizledik. Devletten devşirdikleriyle teröristleri besleyen belediye başkanları kodesi boyladı, kayyum atandı. Araçlarıyla teröristlere silah taşıyan vekiller yargılandı. Eş başkanlar, sokağa döktüğü halkın hesabını dört duvar arasında volta atarak veriyor. Peş peşe patlatılan canlı bombalar sınır dışına çekildi, Türkiye ilk kez sınır dışı operasyonlar gerçekleştiriyor, müktesebat hakkımız olan topraklardan emperyalist ülkelerin hepsini defedeceğiz. Türkiye bir tarih yazıyor, yazılan tarihe bizleri tanık eden Rabbimize şükürler olsun…

Her şeyi bir kenara bırak! 

Terör gruplarının ve terör devletlerinin hedefinde hangi siyasi lider vardır? 

Siyasi tercihini kendinde sakla saklayabildiğin kadar, siyasetçi tercihini içine sinmese dahi millet ve devlet önceliğinde yap!

Çıktığı yolda arkasında her şeyi bırakan bir Mehmetçik iradesinin “Beklemesinler” seslenişi hepimizin irade bütünlüğüdür, sevdiklerimizi geride bırakarak, sevdiklerimiz de bizleri geride bırakarak teröristlere karşı savaşmaya hazırdır. Bu millet, inanç ve kararlığını 15 Temmuz işgal girişiminde göstermiştir.

Diyanet İşleri Teşkilatımız fıkıhta yeri vardır yoktur tartışmasına takılı kalabilir, 15 Temmuz şehitlerimiz için de bir Gıyabi Cenaze Namazı kılınmasına fetva veremedi, camilerimize çağrıda bulunamadı, şehit düşen askerlerimiz için bu Cuma çıkışında Gıyabi Cenaze Namazları kılınmalıdır, bizler kendi fetvamızı kendimiz verebiliriz!

Konya belediyelerimiz de bir Türk Bayrağı dağıtsa iyi olacak...

Önceki ve Sonraki Yazılar