1. YAZARLAR

  2. Ahmet Şükrü KILIÇ

  3. Allah bu milleti siyasilerin başından eksik etmesin!
Ahmet Şükrü KILIÇ

Ahmet Şükrü KILIÇ

Yazarın Tüm Yazıları >

Allah bu milleti siyasilerin başından eksik etmesin!

A+A-

Ey arkadaş!

Sinsice sokulurlar yanına, en kirli yüzlerine FETÖ düşmanlığı maskesi geçirenlere de sakın aldanma!

FETÖ düşmanlığında sınır tanımayanların FETÖ hesaplaşmasından daha çok FETÖcülerin milletten gasbettikleri paydan kendilerine bir kemik atmadıklarının açlık hıncı vardır onlarda.

Niye ben değil de şu ahmağı tercih etti” serzenişlerinin bilinçaltındaki kavgasının günü geldiğinde gün yüzüne çıkan öfkeleri, geçmişin bütün paylanmalarının milletin arkasına saklanarak hesaplaşmasıdır.

Karakterleri iğrençleşmiş insanların; insanlıktan, vatandan, milletten dem vurması da aldatmasın seni.

Kişisel tarihlerinde FETÖ geçmişi olan kim varsa şüpheyle yaklaşmalısın.

FETÖ’nün belirleyicilerine olan düşmanlıkları, herhangi bir FETÖcüden menfaatlenmelerine engel değildir bunların.

Akarının kesilmemesi için FETÖcülerin sofrasına haram bulaştırdığı insanlar, en temiz insanların yanına sokularak, onları aklamanın rolünü üstlenir.

Bütün ilişkiler paranın karşı konulmaz hatırı içindir, bütün saldırılar görünene saldırı olsa da koruması gerekene açtığı bir çıkış kapısı umududur sadece.

En kirli olanı en temiz olana tercih eden şahsiyet yoksunların, kimi kime aklatmaya çalıştığını keşfetmek ne zeka işidir ne de akıl. İnsanın en başta hissettiklerini bir türlü tavra dönüştürememesinin aymazlığıdır yaşanan da kendine yaşattıkları da!

Uzak durması gerekenlerden uzaklaşamayan insanların çekeceği çok şey vardır. Yargıya düşen ne varsa oradan bir yargı çıkacaktır sonuçta. Bilirler olacakları; mesele sonuç değil sonuca giden yolda paraya yol arkadaşlığı yapmanın avuçlarını ısıtacak tek gerçek olduğunu bilmeleridir.

FETÖ düşmanlığından da beslenen, kendilerine akar sağlayan FETÖcülerden de beslenen insanlar mizaç fahişeleridir. Kalabalıklar arasında karakterlerinin kahpe olduğunu haykırsanız ortalığı yıkar, bir karaltı bulduklarında da yatmadıkları insan bırakmazlar bu namussuzlar.

En korkuncu da ne biliyor musunuz? Kendi yaşadığınız şehirde FETÖ’yle mücadeleyi kendi şahsında özdeşleştirmiş bir siyasetçi var mı? Adı anıldığında bizlere FETÖ’yle mücadelede kapısını çalacağımız bir siyasetçiden bahsediyoruz; fazla değil sadece bir siyasetçi!

Hepsi genel tanımlamalar yapıyor, bunların kökünü kurutacağız diyor, köklerini kuruttukları bir tane insan yok ama!

Allah bu milleti siyasilerin başından eksik etmesin!

Önceki ve Sonraki Yazılar