1. YAZARLAR

  2. Ahmet Şükrü KILIÇ

  3. Ali Bulaç ahmağı, karşısında ahmak var sanıyor!
Ahmet Şükrü KILIÇ

Ahmet Şükrü KILIÇ

Yazarın Tüm Yazıları >

Ali Bulaç ahmağı, karşısında ahmak var sanıyor!

A+A-

Müslümanız dediğiniz halde ihanet ettiniz; cezanızı çekeceksiniz!

Ali Bulaç’ından Emre Uslu’suna kadar günah çıkarıyorlar.

Bu nasıl bir pişkinlik!

Ali Bulaç şunu dese anlarım, ‘üzerimde tehditler, şantajlar vardı, çocuğumu çoluğumu öldürmekle tehdit ettiler; kendi canımı ailemi kurtarmak için onların tetikçiliğini yaptım. Beni tehdit etme gerekçelerini, elimdeki belgelerle gidip savcılığa suç duyurusunda bulunacağım. Milletimizden ve siyasi iradeden özür diliyorum, haklarınızı helal edin…”

Bunların hiçbiri yok!

Sen dini diyaneti bilen bir adamsın, bu şerefsiz yapının darbe girişimi ilk değil ki, daha önceki darbe girişimlerinde nasıl da tevillerde bulunmuştun!

Aynı şeyi güç kimden yanaysa ona yaranmak için yapan, yivlerini kaybetmiş bir yalaka durumundasın.

İlmine de bilgine de adamlığına da yazıklar olsun!

Öyle FETÖ’yü terör örgütü ilan etmekle, darbeyi kınamakla olmaz bu iş; eteğini öptüğünüz Fethullah şerefsizi de emir verdiği darbecilerin darbe girişimini kınadı!

Hepiniz cezanızı çekeceksiniz; şükredin ki ölüm yok sizin için işin ucunda, etkin pişmanlık yasasından faydalanarak, gideceksiniz ifade vereceksiniz, bildiğiniz ne varsa, katıldığınız toplantılarda ne kararlar alındıysa, yazarlar imamınızın kim olduğuna kadar şakıyacaksınız!

Bülent Arınç’ın durumu kurtarmaya vuran “Ahmaklık” açıklamasına sarılmanızın hiç kurtarır yanı yok.

Memlekette ahmak sayısı o kadar çok ki, nasıl bir ahmaklıksa millete kurşun sıkan hainlerle oturup kalkacaksınız, onların behnilerinden semizleneceksiniz, konformist anlayışın konforunu süreceksiniz, himmet paralarını başınıza yastık yapacaksınız, deliksiz uykular çekip milletin uykularını kaçıracaksınız, zoru görünce de beş para etmez sosyolojik değerlendirmelerinizle özrünüzün bile üzerini örteceksiniz!

Ahmakların bizleri kandırabileceğini hala anlamış değilsiniz ahmak adamlar!

Önceki ve Sonraki Yazılar