1. YAZARLAR

  2. Alper Mikdat AKINCI

  3. AK Parti’ye saldıran kuduzlar, hangi sarayların kapıkuludur?
Alper Mikdat AKINCI

Alper Mikdat AKINCI

Yazarın Tüm Yazıları >

AK Parti’ye saldıran kuduzlar, hangi sarayların kapıkuludur?

A+A-

Türkiye’de hiçbir dönem Cumhurbaşkanlarına bu kadar hakaret edilmedi, hakaret sınırlarını çoktan aşan küfürleri maalesef hiçbir Cumhurbaşkanı yaşamadı.

Türkiye’de hiçbir Başbakan muhalefet partilerinin topyekün saldırısına uğramadı, hiçbir başbakan medyada bu kadar aşağılanmadı.

Türkiye’de hiçbir Cumhurbaşkanı ve Başbakan halk tarafından bu kadar sahiplenilmedi. Türkiye’de hiçbir hükümet bu kadar uzun ömürlü olmadı, oldurmadılar. Türkiye’de hiçbir hükümet vesayetler karşısında bu kadar direnemedi, vesayetlere boyun eğdirmedi.

Türkiye ilk kez millet iradesinin iktidarına tanık oldu. Türkiye ilk kez milletin devleti yönettiği bir iradeye kavuştu.

AK Parti’ye neden bu kadar saldırılıyor?

Partileri istedikleri zaman iktidar yapan, istedikleri zaman meclis dışında bırakan askeriye, yargı, medya ve derin devlet vesayeti bütün güç birliklerine rağmen yenildi. Bu kadar salyalarını akıtıp saldırmaları, kuduzlaşmalarının tek nedeni güçlerini kaybetmiş olmalarından kaynaklanmaktadır. Türkiye’de insanımızın alın terini bir gecede sömürmeye alışmış sermaye vampirlerinin kan emen dişleri söküldü.

Rütbeler karşısında selam durmaya alıştırılmış siyasetçilerin, medya patronları karşısında el pençe divan duran siyasetçilerin yerini, askere selam durduran, medya patronlarına hadlerini bildiren siyasetçilerle tanıştı Türkiye.

Türkiye’deki kavganın hakiki nedeni, siyasetçileri emirleri altına almaya alışmış, kendi çıkarları için maraba gördükleri halkın başına kahya olarak diktikleri insanların ülkeyi yönetemeyecek duruma gelmesidir, artık millet kendisinin efendisi olmuş, kendine efendilik taslayanların boyunlarına tasmalarını geçirmiş, yularını kendisi çekmeye başlamıştır.

Cumhur, Cumhurbaşkanını kendisi seçmiştir. Cumhuriyet Bayramı’nda ilk kez Cumhur, Cumhurbaşkanı’yla buluşmuştur; Bayramımız kutlu olsun!

Türkiye emperyalist ülkelerin mafya yönetimine karşı zafer kazanmıştır, emeksiz kazancın karşısında milletimiz mafya bozuntularının ülkemize yönelttikleri silahlara da satın alınmış paralel yargıya da göğsünü siper etmiştir.

Muhalefet partileriyle terör örgütleri ve yabancı devletlerin sermaye üstünlüğü olan yayın organlarının AK Parti’ye saldırmaları, millet iradesine karşı açtıkları cephede aynı saflarda yer almalarının göstergesidir.

Yıllarca birbirlerinin karşısında olan siyasi yapılar ve medya organları aynı cepheden AK Parti’ye saldıracak duruma gelmişse, müttefik güçlerin saldırı olduğu ayan beyan bellidir.

Türkiye yıllarca tahterevalli yönetim tarzıyla aldatılmıştır; aynı yerden beslenen siyasi yapılar bir dönem sağcı, diğer dönem solcu olarak ülkemizi yönetmiştir, milletimiz tahterevalli oyununda birbirlerini aşağıya indiren ve çıkaran siyasetçilerin oyun mutluğunun, sokaklarda çatışmasına kurban verilmiştir.

Türkiye’de siyasilerin yönetim tahtaları altlarından milletimiz tarafından çekilmiş, güle oynaya yönetmeye alıştıkları oyun sona erdirilmiştir.

AK Parti yaşadığımız yüzyılda bütün Dünya ülkeleri içinde milletin istek ve düşüncelerini iktidara taşıyan, millet iradesini iktidar eden, millet iradesini en küçük zaafa uğratmayan tek siyasi irade olmuştur.

AK Parti kendini yenileyen, her yeni günde devrimler gerçekleştiren bir partidir.

AK Parti Türkiye’yi manda devlet yapısından kurtaran siyasi bir bilinç ve yönetim inisiyatifi göstermiştir.

Türkiye’nin yıllarca hangi ülkenin emri altında yönetildiği tartışılmış ve o ülkenin isteği dışında darbelerin de olamayacağı, hükümetlerin de kurulamayacağı bilinmesine ve söylenmesine rağmen, bugün kendi adıyla anılacak, kendi ayakları üzerinde duracak ve bütün emperyalist ülkelerle aynı masaya oturan ve pazarlık yapabilen duruma gelmiştir.

Türkiye AK Parti iktidarında kendi öz sermayesiyle ulaşımdan teknolojiye, sağlıktan eğitime kadar Avrupa Ülkelerinin bir çoğunu geride bırakan yenilenmeyi kendi milletine sunmuştur.

Türkiye dev yatırım hamleleriyle, Dünya devlerinin şimşeklerini üzerine çekmiştir. Bütün bu saldırılar milli bir devlet olmamızın bedelini ödetmek içindir.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu bu ülkenin teslim alınmış kaderini, milletten aldıkları güçle değiştiren siyasi önderlerdir.

AK Parti karşısında ülkemizi bölmeye yeltenen PKK Terör Örgütü’nün siyasi aktörleri medyada bu kadar iltifatla karşılanacak duruma gelmişse, herkesin başını iki dizinin arsına alıp düşünmesi gerekiyor.

AK Parti çözüm sürecinde de, operasyonlarda da bir devlet olma refleksini göstermiştir, kan akıtılmadan sorunun çözümünü üstlendiği gibi kan akıtmak isteyenlere karşı da kırk yıldır hiçbir hükümetin gerçekleştiremediği operasyonları kararlıkla gerçekleştirmiştir.

AK Parti hükümet olduğu günden buyana milletimize ve devletimize karşı kurulan devlet içinde ve dışında kurulan yapıları tanıtmış, bir süre tartışmaya açtırmış, milletimizin gözü açıldıktan sonra da milletimizin ve devletimizin değerlerine göz dikenlerin gözünü çıkarmıştır.

AK Parti’ye verilecek her oy insanın kendi şahsiyetine verdiği oy olacaktır, yıllardır şahsiyetlerimizi ezen, emeklerimizi sömüren, bizleri kamplara bölen gizli açık ne kadar şer cephesi varsa, oylarımızla tek tek bulundukları cephede boydan boya kendi kanlarında boğulacaktır!

Devletin kendi arazisine devlet parasıyla yapılan devlet dairesine saray diyenler, devletin karşısında hangi saraylardan emir aldıklarını göstermişler, Erdoğan’ı Başkan yaptırmayacağız diyenler, Başkan Apo zikirleriyle kime taptıklarını göstermişlerdir!

Önceki ve Sonraki Yazılar